Administrator DB2

Comarch SAO firmie

Comarch SA

al. Jana Pawła II 39A

Kraków

  • nr referencyjny: A/A/pr
  • zapraszamy: od zaraz!
  • rodzaj umowy: UOP
  • branża: IT
  • kontakt z klientem

Poszukujemy doświadczonego administratora baz danych znającego technologię DB2 LUW. Jeżeli masz doświadczenie w pracach utrzymaniowych i wdrożeniowych przeprowadzanych we współpracy z klientem, mamy Ci do zaoferowania pracę przy jednym z największych projektów informatycznych w kraju. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

TWOJE ZADANIA

  • Administracja bazą DB2 LUW w zakresie utrzymania, odtwarzania i backupowania bazy
  • Obsługa zleceń tworzenia skryptów zapytań dla procedur i aplikacji na bazie DB2
  • Przeprowadzanie audytów środowisk produkcyjnych
  • Wsparcie analizy błędów w systemie

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe magisterskie informatyczne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w administracji bazami DB2 LUW
  • Znajomość administracji systemów Linux i Unix
  • Doświadczenie w pracach wdrożeniowych przeprowadzanych na środowisku klienta
  • Umiejętność pisania skryptów shell
  • Dobra znajomość języka SQL

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy