Orange Polska

Administrator DevOps

Orange PolskaO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • UNIX

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe administrowanie serwerami (Linux/Solaris).

  • Wsparcie procesu wytwarzania oprogramowania.

  • Automatyzacja budowy środowisk.

  • Monitorowanie i zapewnienie ciągłości pracy usług.

  • Konfiguracja i nadzór nad kopiami bezpieczeństwa.

  • Inicjowanie i wdrażanie zmian wraz z optymalizacją środowiska.

  • Współpraca z programistami i obsługa zgłoszeń użytkowników.

  • Analiza i naprawa błędów.

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny LINUX, UNIX (RedHat, Solaris).

  • Znajomość zagadnień związanych z CI/CD.

  • Znajomość rozwiązań konteneryzacyjnych.

  • Znajomość zagadnień sieciowych (LAN/WAN/SAN).

  • Wykształcenie wyższe informatyczne.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość języków skryptowych.

  • Mile widziana znajomość rozwiązań chmurowych (AWS, Azure, Oracle).

  • Umiejętności analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Pracę w czołowej firmie branży ICT w Polsce.

  • Atrakcyjny system motywacyjny.

  • Rozwój poprzez współpracę z doświadczonymi specjalistami.

  • Dodatkowe benefity (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych).

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Poszukiwanie najlepszych praktyk rynkowych to idea, która przyświeca działaniom realizowanym przez nasz zespół. Wszystko po to, aby podnieść efektywność prowadzonych projektów wizerunkowych i rekrutacyjnych. W tym żeńskim zespole stawiamy na współpracę, dzielenie się wiedzą i szczere relacje. I na poczucie humoru – nieodzowny element naszych spotkań.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje