Administrator DevOps

  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Postępu 21C

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PostgrestSQL

  • Oracle Linux

  • Java

  • JavaScript

  • Angular

  • RabbitMQ

  • Elastic Seach

  • Redis

  • REST API

  • AMQP

  • GitLab

  • Chef

  • Terraform

Mile widziane

  • AWS Elastic Container Services

  • Auto Scaling

  • Load Balancer

O projekcie

Osoba na stanowisku: Administrator DevOps, będzie brała udział w pracach mających na celu wdrożenie, dostosowanie i rozwoju dedykowanego systemu do kompleksowej obsługi ubezpieczeń zdrowotnych i szpitalnych systemu a także utrzymania rozwiązań aplikacyjnych osadzonych na infrastrukturze chmurowej (AWS/Azure) na systemie Oracle Linux i bazie danych PostgresSQL.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w pracach zespołów DevSecOps w ramach dostarczania i utrzymania rozwiązań aplikacyjnych.

  • Rozwój i utrzymanie platformy systemowej dla aplikacji w technologiach: Oracle Linux, PostgresSQL, Java/Angular, Środowisko Cloud AWS lub Azure.

  • Kodowanie i parametryzowanie infrastruktury chmury (AWS lub Azure).

  • Automatyzację procesów wdrożeniowych, konfigurację aplikacji oraz środowisk.

  • Rozwój monitoringu dostępności oraz monitoringu błędów dla aplikacji i platformy systemowej zainstalowanej w chmurze (AWS lub Azure).

  • Kreowanie standardów, procedur i instrukcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Aplikacji w Cloud/DevOps.

  • Znajomość technologii: Oracle Linux, na poziomie administracyjnym, uruchamiania i parametryzacji środowisk w infrastrukturze Cloud (AWS lub Azure), PostgreSQL na poziomie administracyjnym /programistycznym.

  • Znajomość narzędzi automatyzacji oraz narzędzi kontroli wersji: Chef, Terraform, GitLab, lub narzędzi wdrożenia i wersjonowania wersji mikroserwisów w Cloud np.: Amazon Elastic Container Registry; AWS CodeCommit, AWS CodePipeline.

  • Znajomość systemów monitoringu systemowego i aplikacyjnego, szczególnie w rozwiązaniach osadowionych w Chmurze.

  • Znajomość systemów ElasticSearch, Redis, RabbitMQ i ich odpowiedników w platformie dostawcy Chmury.

  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych.

  • Posiadanie certyfikatów potwierdzających kompetencje.

  • Doświadczenie w pracy w kulturze DevSecOps.

  • Doświadczenie w obszarze architektury infrastruktury w Chmurze.

  • Doświadczenie w pracy w środowiskach zwinnych będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub finansowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Jeśli uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie, zaaplikuj.

2

Zweryfikujemy, czy Twoje kwalifikacje pasują do stanowiska.

3

Jeśli tak – zaprosimy Cię na rozmowę online.

4

Otrzymasz informację z finalną decyzją.

Pion IT w LUX MED to ponad 400 wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie realizują zadania wytwórcze, wdrożeniowe i utrzymaniowe w ramach rozwiązań informatycznych, wspierających m.in. pracę lekarzy, obsługę pacjentów i klientów.

Pracujemy z wykorzystaniem technik zwinnych. Jesteśmy nastawieni na nowinki technologiczne, które wesprą biznes w rozwoju naszych usług. Realizacja zadań oparta jest o wykorzystanie i rozwijanie procesów automatycznych.

Promujemy dzielenie się wiedzą, oferujemy elastyczność doboru rozwiązań, w tym możliwość proponowania nowych metod czy technologii.

Zdrowie i IT łączy więcej niż myślisz!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje