Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator DevOps

SORIGO Sp. z o.o. Sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli:

  • posiadasz dobrą znajomość zagadnień związanych z administracją systemami i zapewnieniem ciągłości działania

  • sprawnie poruszasz się w systemach Unix/Windows i je administrujesz

  • interesują cię zagadnienia związane z DevOps

  • znasz pojęcia Klaster, LDAP, DataSource, Loadbalancer,…

  • rozumiesz zagadnienia związane z Continuous Integration i Continuous Delivery (Jenkins, Azure Pipelines, inne...)

  • automatyzujesz pracę przy pomocy narzędzi Ansible, Terraform, Puppet

  • posiadasz doświadczenie lub chcesz je zdobyć z zaawansowanym monitoringiem systemów przy pomocy najnowszych narzędzi (Elastic, Kibana, Logstash, Zabbix, JMX)

  • posiadasz doświadczenie w analizowaniu problemów związanych z działaniem oprogramowania,

  • a może dodatkowo jeszcze:

  • znasz technologię Docker, Kubernetes czy Rancher

  • znasz środowiska chmury publicznej AWS, GCP, Azure

  • masz doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi w tym np. Oracle WebLogic server

  • Pomyśl, czy:

  • lubisz pracować w przyjaznej atmosferze?

  • chcesz czerpać satysfakcję z pracy w inspirujących projektach tworzonych przez ludzi z pasją?

  • nie boisz się złożonych zagadnień, mając świadomość, że one napędzają Twój rozwój

  • chcesz być doceniany nie tylko za wyniki, ale i za swoje zaangażowanie?

  • Opowiedziałeś twierdząco na większość pytań? Zapraszamy!

Nasze wymagania

  • Co u nas na Ciebie czeka?

  • praca w projektach związanych z utrzymaniem transakcyjnych systemów w rozproszonej architekturze

  • rozwój kompetencji w dziedzinie DevOps

  • jasny plan i wsparcie rozwoju zawodowego

  • wyzwania technologiczne i rozwojowe m.in. w zakresie tematyki systemów rozproszonych i transakcyjnych oraz architektury SOA

  • pakiet socjalny: opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia grupowego, karta sportowa

  • praca z najnowszymi technologiami i trendami rynku

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • bezkonkurencyjna atmosfera w pracy

O nas

W Sorigo zajmujemy się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań w obszarze IT. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy dla dużych klientów. Główne obszary naszego zainteresowania to systemy budowane w oparciu o Microservices, Big Data, Cloud.

Wierzymy, że praca powinna dawać ludziom satysfakcje, a nie być tylko obowiązkiem. Każdy pracownik przychodzi do nas po to aby się rozwijać. Interesuje nas Twój rozwój, bo z tego czerpiemy satysfakcję, a nasi klienci korzyści.