Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez DahliaMatic Sp. z o.o. 02-640 Warszawa, ul. Gottlieba Daimlera 2, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
DahliaMatic

Administrator/DevOps

DahliaMaticO firmie

7 000‐11 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Daimlera 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 11 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DahliaMatic

Daimlera 2

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Bash

  • Linux

  • PostgreSQL

  • MongoDB

  • Oracle

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i instalacja serwerów i aplikacji m.in. WLS, OHS, OAM, OSB, Tomcat

  • Administracja i instalacja baz danych Oracle, PostgreSQL, MongoDB

  • Konfiguracja i administracja systemami Linux

  • Zarządzanie maszynami wirtualnymi - vCenter

  • Zarządzanie kontenerami

  • Konfiguracja i utrzymywanie warstwy CI/CD

Nasze wymagania

  • Absolwenci kierunków informatycznych (lub pokrewnych)

  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux, Windows, UNIX

  • Znajomość skryptowych języków programowania m.in. Bash, Python

  • Doświadczenie w konteneryzacji oraz zarządzaniu warstwą CI

  • Komunikatywność i chęć pracy w zespole

  • Chęć rozwijania swoich umiejętności

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • DevOps

  • dokumentacja

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilną pracę w jednej z największych polskich firm w zakresie rozwiązań IT w naszym regionie.

  • Pracę przy różnorodnych i ambitnych projektach dla klientów z wielu branż, z użyciem najnowocześniejszych technologii.

  • Motywujący system wynagrodzeń.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji.

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

  • Prywatną opiekę medyczną w Lux Med, kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Dogodną lokalizację biura.

  • Wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

DahliaMatic

DahliaMatic Sp. z o.o. jest jedną z największych polskich firm w zakresie rozwiązań IT w naszym regionie oraz wchodzi obecnie w skład Grupy Kapitałowej Asseco Poland. Od ponad 10 lat oferuje swoim Klientom produkty oraz profesjonalne usługi IT m.in. z zakresu wdrożeń systemów ERP. Naszym głównym atutem jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie wdrożeń wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Mając na uwadze szczegółowe potrzeby oraz specyfikę Klientów, oferujemy usługi konsultingowo-wdrożeniowe w zakresie rozwiązań SAP, Oracle oraz Microsoft Dynamics AX.

Przewiń do profilu firmy