Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator dokumentacji projektowej - Asystent kierownika projektu

  • Jawor, dolnośląskie
  • Asystent
  • 2018-08-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AECOM powstał, żeby budować lepszy świat. Projektujemy, budujemy, finansujemy i zarządzamy obiektami infrastrukturalnymi dla sektora rządowego, podmiotów komercyjnych oraz organizacji w ponad 150 krajach. Jako w pełni zintegrowana firma, łączymy globalny zasięg z lokalną wiedzą, dostarczając rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych wyzwań projektowych. Realizujemy nowoczesne budynki i obiekty infrastrukturalne, dbając przy tym o lokalne społeczności i środowisko, a nasza praca ma za zadanie przekształcać i udoskonalać otaczający świat. Firma AECOM, uplasowana na liście Fortune 500, w roku finansowym 2017 osiągnęła przychody w wysokości 18,2 mld dolarów. Dowiedz się więcej na aecom.com i @AECOM.

    Obecnie do Naszego biura w terenowego w Jaworze (woj. Dolnośląskie) poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków

    • koordynacja dokumentacji wykonawczej (sprawdzenie przed wydaniem, zrobienie listy rysunków, umieszczenie na FKM (Platforma Komunikacyjna Inwestora), przekazanie informacji do inwestora i wykonawcy, umieszczenie kopii pakietu wydanych dokumentów na A360 (Platforma komunikacyjna AECOM)
    • umieszczanie na FKM pozostałej dokumentacji wg. otrzymanych instrukcji(protokoły, raporty, ekspertyzy, zdjęcia, filmy, inne),
    • koordynacja zlecanych tłumaczeń (przekazanie do biura tłumaczeń, pilnowanie terminu tłumaczenia, przekazanie tłumaczenia do osób zlecających),
    • wykonywanie mniejszych tłumaczeń pisemnych (PL, ENG i/lub  GER),
    • tłumaczenia ustne - wsparcie dla zespołu AECOM podczas spotkań,
    • prowadzenie listy przychodzącej i wychodzącej korespondencji umieszczonej na FKM, kopia korespondencji na A360,
    • wsparcie przy wykonywaniu przedmiarów i specyfikacji technicznych (korekta i dopasowanie wersji językowych, tłumaczenia nowych pozycji)
    • tłumaczenie, i przygotowanie wersji końcowej raportu tygodniowego i umieszczanie na FKM
    • import  dokumentacji z FKM dla osób nie mających dostępu do platformy
    • administrowanie dostępem do FKM dla pracowników AECOM.
    • w fazie odbiorowej projektu przygotowanie dokumentacji do odbioru,
    • przygotowanie i sprawdzenie kompletności dokumentacji przekazywanej inwestorowi,
    • dyspozycyjność - zakres pełnionych obowiązków może wymagać czasowych wyjazdów do biura AECOM we Wrocławiu/Warszawie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie zaawansowanym
    • Zdolność do pracy pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole w złożonych strukturach organizacyjnych
    • Umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów
    • Doświadczenie w wykonywaniu czynności administracyjnych, w tym również w systemach (na platformach) komunikacyjnych,
    • Doświadczenie w pełnieniu funkcji administratora, kontrolera dokumentacji,
    • Umiejętność tłumaczenia języka/dokumentacji technicznej.
    • Ogólna znajomość procesu budowlanego (uczestnicy, ich rola, rodzaje dokumentacji projektowej i jej obieg, etc.).

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy w firmie AECOM prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez firmę AECOM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 2, w zakresie procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zostałem (-łam) poinformowany (-a) o prawie wglądu, edycji czy usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne do rozpatrzenia CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.