Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Alumbrados Viarios Sociedad Anonima Spółka akcyjna oddział w Polsce z siedzibą w Zielonkach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator dokumentacji projektowej z j. hiszpańskim

Alumbrados Viarios Sociedad Anonima Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie dokumentacją, zarządzanie obiegiem dokumentów (prowadzenie rejestrów dokumentacji, archiwizacja dokumentacji),

  • Przygotowywanie pism i przesyłanie ich do klienta,

  • Tłumaczenie dokumentów, pism, wiadomości itp.,

  • Tłumaczenia ustne podczas spotkań z klientem.

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość języka hiszpańskiego (C2), atutem będzie znajomość terminologii prawniczej,

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywane obowiązki, rzetelność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Ambitne zadania, rozwój zawodowy,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w największych projektach ITS w Polsce,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

O nas

Firma Aluvisa jest międzynarodową, wiodącą firmą w branży ITS realizującą projekty na całym świecie. Głównymi obszarami działalności oddziału w Polsce są inteligentne systemy transportowe, kompleksowe wyposażenie Centrów Starowania Ruchem, Punktów Informacji Drogowej oraz systemy teleinformatyczne. Obecnie do naszej siedziby w Sokołowie prowadzimy nabór do realizacji największego Projektu w Europie - Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem, na stanowisko Administrator dokumentacji projektowej z j. hiszpańskim.