Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Dostępów

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Asystent
  • 16.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Citi Service Center (CSC) to inicjatywa stworzenia sieci centrów serwisowych świadczących wysokiej jakości usługi innym podmiotom z Grupy Citi.

    Citi Service Center Poland powstało w 2005 roku, obecnie zatrudnia ponad 3000 wysoce wykwalifikowanych pracowników w trzech lokalizacjach: Warszawa, Olsztyn i Łódź. CSC współpracuje z innymi podmiotami Citi z całego świata.

    Obsługujemy ponad 60 krajów z Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australie. Nasi pracownicy codziennie posługują się ponad 24 językami. Praca w naszej organizacji to udział w międzynarodowych projektach, działanie w międzynarodowym i dynamicznym środowisku oraz poznawanie kultury organizacyjnej na najwyższym poziomie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wypełniając

    Formularz Aplikacyjny

    lub aplikujac przez żółty przycisk poniżej

    www.citibankinternational.pl
    Citi Service Center Poland

    Jest to stanowisko administracyjne, które daje szansę współpracy z wieloma jednostkami na całym świecie, co pozwala na poznanie obszaru działania wielu biznesów. Codzienna praca w miedzynarodowym środowisku – wpółpraca z wieloma zagranicznymi jednostkami, a także zaangażowanie w projekty realizowane przez całą organizacje GIDA na świecie. Stanowisko umożliwia rozwój z zakresu obsługi klienta, nabycie wiedzy projektowej oraz z zakresu bezpieczeństwa informacji.

    Miejsce pracy: Olsztyn
    AD/1214/JR

    Główne zadania na tym stanowisku:

    • Wprowadzanie i kontrolowanie operacji nadawania dostępów do aplikacji bankowych
    • Utrzymywanie efektywnej współpracy z departamentami wewnętrznymi oraz z zagranicznymi jednostkami w Citi
    • Obsługa telefonicznych i emailowych zapytań użytkowników
    • Udział w tworzeniu i weryfikacji procedur operacyjnych, innych regulacji, opisów procesόw
    • Analiza błędów operacyjnych oraz inicjowanie i wdrażanie w uzgodnieniu z przełożonym działań naprawczych i doskonalących
    • Przygotowywanie i uzgadnianie raportów kontrolnych związanych z wykonywanym procesem

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajmość programów pakietu MS Office
    • Świadomość ryzyka
    • Samodzielność i odzpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwości rozwoju w firmie o globalnym zasięgu
    • Pakiet pozapłacowy (ubezpieczenie na zycie, karta Multisport)
    • Dobrą atmosferę pracy
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

    © 2013 Citigroup Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Citi oraz Citi z symbolem łuku są znakami towarowymi i usługowymi firmy Citigroup Inc. i jej jednostek organizacyjnych, używanymi i zarejestrowanymi na całym świecie. Citibank International plc, spółka założona i zarejestrowana zgodnie z prawem obowiązującym w Anglii i Walii, z siedziba w Londynie, Citigroup Centre, Canada Square, Canary Wharf, London E14 5LB, zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Spółek pod numerem 1088249, prowadząca w Polsce działalność poprzez swój oddział Citibank International plc (Publiczna Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce, z siedziba w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem KRS 238082, NIP: 1080001225, przez Sad Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego.