Oferta pracy

Administrator ds. bezpieczeństwa IT

ZF Group

  • Ostrowskiego 34, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

ZF Group

Ostrowskiego 34

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezpieczeństwa oraz ciągłości produkcji poprzez utrzymanie sprawnej infrastruktury IT w obszarze produkcji i utrzymania ruchu;

  • rozwiązywanie problemów technicznych IT oraz ciągła poprawa procesów bezpieczeństwa IT;

  • weryfikacja, wdrażanie oraz aktualizacja specyfikacji IT zgodnych ze standardami firmy;

  • szkolenia i wspieranie pracowników utrzymania ruchu; prowadzenie rozmów technicznych z dostawcami oraz koordynacja projektów pod kątem IT;

  • proponowanie nowych rozwiązań z zakresu sprzętu, systemów oraz technologii;

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych, klienckich i serwerowych firmy Microsoft;

  • znajomość sprzętu komputerowego;

  • znajomość i doświadczenie w konfigurowaniu i utrzymywaniu komponentów sieciowych i urządzeń końcowych opartych na protokole IP;

  • znajomość sieci przemysłowych (Industrial Ethernet, Profibus i Profinet);

  • znajomość sterowników PLC, z uwzględnieniem SIMATIC-S7;

  • podstawowa znajomość systemów SCADA;

  • podstawowa znajomość komunikacji OPC i SQL-DB;

  • dobra znajomość j. angielskiego;

To oferujemy

  • stabilną pracę w globalnej firmie z branży automotive, możliwości rozwoju;

  • premię uzależnioną od wyników pracy;

  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka zdrowotna Medicover, bony świąteczne);

  • dofinansowanie do karty Multisport oraz posiłków w kantynie pracowniczej;

  • elastyczny czas pracy;

  • lokalizację pracy w centrum miasta; bezpłatny parking dla samochodów i rowerów;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • atrakcyjne szkolenia

ZF Group

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Przewiń do profilu firmy