Oferta pracy

Administrator ds. bezpieczeństwa

Connectis_O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Connectis_

aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój nowych oraz doskonalenie istniejących systemów w obszarze bezpieczeństwa aplikacji

  • Praca dla globalnego Klienta z branży finansowej

  • Projekt realizowany w metodykach zwinnych

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Elastyczne godziny pracy

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży finansowej

  • Dobra znajomość zagadnień dot. bezpieczeństwa aplikacji

  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux

  • Mile widziana znajomość języków skryptowych

  • Mile widziana znajomość narzędzi CI/CD

  • B. dobra znajomość jęz. angielskiego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy z doświadczonym zespołem

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Indywidualna Opieka po stronie Connectis_

  • Proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie

  • Benefity

  • komputer do użytku prywatnego

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy