Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator ds. HR

  • Czeladź, śląskie
  • Specjalista
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO:
    ADMINISTRATOR DS. HR
    MIEJSCE PRACY: CZELADŹ, UL. WIEJSKA 49
    PRACA OD ZARAZ!

    Firma PORTWEST Polska Sp. Z o.o wiodący producent odzieży roboczej poszukuje kandydatów do pracy w nowo otwartym, prężnie rozwijającym się magazynie firmy

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat, po 3 miesięcznym okresie próbnym,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW I OPIS STANOWISKA:

    • Administrowanie danymi zatrudnionych pracowników w obszarze HR,
    • Wprowadzenie i aktualizowanie danych w systemie HR,
    • Sporządzanie pism dotyczących ofert pracy, umów o pracę, aneksów do umów,
    • Kontakt z agencjami pracy, z którymi współpracuje firma,
    • Tworzenie raportów KPI wydajności pracowników magazynu, w oparciu o dostarczone dane,
    • Kontrola poprawności rejestracji czasu pracy,
    • Wyliczanie dodatkowych świadczeń płacowych i bonusów, przyznawanych przez firmę,
    • Administrowanie poufnymi danymi pracowniczymi w zgodności z obowiązującymi przepisami,w tym RODO),
    • Zapoznawanie się ze zmianami prawnymi wchodzącymi w życie – we współpracy z zewnętrznym biurem rachunkowym i kadrową Firmy,
    • Inne obowiązki związane z tematem HR.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Pracowitość, zaangażowanie,
    • Dokładność i staranność w zarządzaniu poufnymi danymi
    • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Wiedza praktyczna i doświadczenie w pracy w dziale HR – co najmniej 1 rok.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Masz pytania? Zadzwoń do nas:  32 353 00 53