Oferta pracy

Administrator ds. HR

BNI Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

BNI Poland Sp. z o. o.

Twarda 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji na potrzeby współpracy działu HR z organizacją; przygotowanie prezentacji na spotkania, przygotowanie i analiza raportów HR, administracja dokumentacji personalnej;

  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, kontakt z kandydatem na każdym etapie procesu, selekcję nadesłanych aplikacji, przeprowadzanie telefonicznych rozmów z kandydatami;

  • komunikacja wewnętrzna - organizowanie aktywności i tworzenie komunikacji wspierającej budowanie marki pracodawcy;

  • wsparcie wdrożenia pracowników do naszej firmy;

  • współpraca przy zarządzaniu strukturą organizacyjną: aktualizacja opisów stanowisk, dbanie o spójność i elastyczność struktury stanowisk w zespołach firmy;

  • koordynowanie wydarzeń organizacyjnych, w szczególności szkoleń;

  • przygotowanie polityk, procedur, materiałów szkoleniowych;

Podział czasu pracy
30%

Administracja

30%

Rekrutacja

30%

Onboarding

10%

Inne

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w pracy w zakresie szeroko rozumianego HR;

  • umiejętność skutecznego poszukiwania kandydatów do pracy z wykorzystaniem różnorodnych kanałów komunikacji;

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z menedżerami, elastycznego dopasowania działań do zmieniających się biznesowych potrzeb;

  • doskonałe kompetencje komunikacyjne, umiejętność skutecznego dialogu na różnych poziomach organizacji;

  • umiejętności analityczne, rozumiane jako rzetelność w przetwarzaniu danych, wnioskowanie na podstawie liczb;

  • podstawowa znajomość prawa pracy;

  • doświadczenie we wdrożeniach procesów i zarządzania zmianą będzie dużym atutem;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • narzędzia pracy i benefity – komputer i telefon, pakiet medyczny Luxmed, kartę Multisport;

  • odpowiedzialne stanowisko z jasno określonymi celami;

  • dostęp do szkoleń, dostęp do platformy e-learningowej, biblioteki wiedzy oraz mentorów i ekspertów BNI;

  • możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym;

  • przestrzeń biurową w centrum Warszawy;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

BNI jest największą organizacją rekomendacji biznesowych na świecie. W BNI od ponad 30 lat zrzeszamy przedsiębiorców, którym pomagamy budować zaufanie i wartościowe relacje biznesowe. Wierzymy, że najwięcej zyskuje ten, kto dużo daje od siebie, a siła rekomendacji i zaufanych kontaktów w biznesie są kluczowe do osiągnięcia sukcesu. Filozofia „Givers Gain” jest naczelną wartością, którą się kierujemy. Dający dostaje.

Jeśli myślisz podobnie i jesteś osobą z otwartym umysłem, ucząca się przez całe życie i poszukującą nowych dróg zatrzymaj się przy tej ofercie pracy. Może to być dla Ciebie okazja do udziału w budowaniu pozytywnej zmiany kultury biznesowej w Polsce. Zajrzyj też na naszą stronę internetową – www.bnipolska.pl i zapoznaj się z naszym filmem.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy