Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator ds. Importu z Językiem Hiszpańskim

UPS

UPS

Wólczańska 178

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Nadawanie odpowiednich kodów celnych;

  • Przygotowywanie dokumentów celnych;

  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;

  • Prace administracyjne;

  • Wsparcie procesów zachodzących w dziale.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka hiszpańskiego w mowie i w piśmie;

  • Dostępność do pracy na jednej z trzech możliwych zmian tj. dziennej/popołudniowej/nocnej

  • Dobra znajomość programów z rodziny MS Office;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Umiejętność pracy w grupie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Bibliotekę pracowniczą;

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Łodzi (University Business Park ul. Wólczańska 178);

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach biznesowych;

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy;

  • Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet sportowy, komitet rozwoju i nauki itd.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • inicjatywy dobroczynne

  • program onboardingowy