Logo Pracuj.pl

Administrator ds. Infrastruktury

Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware

Mile widziane

  • SQL Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, rozwój i utrzymanie Infrastruktury IT
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i ciągłość działania dla systemów i aplikacji biznesowych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów dla powstałych incydentów w obszarze infrastruktury IT
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji Infrastruktury IT
  • Branie udziału we wdrażaniu nowych technologii

Nasze wymagania

  • Kreatywność i pasja do IT
  • Doświadczenie na podobny stanowisku min. 3 lata
  • Praktyczna znajomość środowiska Windows Server, Linux
  • Praktyczna znajomość środowiska wirtualizacji VMWare
  • Bardzo dobra znajomość w zarządzaniu domeną organizacji (AD, DNS, DHCP, GPO, MECM)
  • Znajomość rozwiązań backup dla wirtualnych maszyn
  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco/Juniper
  • Znajomość zagadnień i protokołów sieciowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji i obsługi zgłoszeń z centralnym działem IT
  • Znajomość narzędzi do monitoringu sieci zabbix/nagios – mile widziane
  • Znajomość administracji baz danych SQL Server – mile widziane

To oferujemy

  • Zielone światło na Twoje pomysły i gwarancja różnorodności wyzwań w nowo utworzonej Spółce
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego zarówno lokalnie, jak i w ramach Grupy Rhenus
  • Współtworzenie przyjaznej atmosfery w zgranym zespole
  • Dynamiczne środowisko pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Administrator ds. Infrastruktury, Warszawa