Logo Pracuj.pl

Administrator ds. IT/ IT support

SoftwareStudio Sp. z o.o.O firmie

  • Skwierzyna
    Skwierzyna, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • .NET

O projekcie

SoftwareStudio Sp. z o.o. jest firmą produkującą oprogramowanie dla branży logistycznej.

Poszukujemy osoby z okolic Przytocznej, Gorzowa Wielkopolskiego, Skwierzyny, Międzychodu, Międzyrzecza do naszego oddziału w Przytocznej, ale oczekujemy, że raz na jakiś czas odwiedzisz nas w naszej głównej siedzibie w Poznaniu. :)

Istnieje możliwość przyuczenia!

Poszukujemy osoby, która:

• interesuje się najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie IT

• chce wspierać procesy wdrożeniowe IT u naszych klientów

• jest innowacyjna, generuje nowe pomysły i chętnie je wdraża

• jest otwarta na pracę w dynamicznym i zmiennym środowisku

• jest komunikatywna i łatwo nawiązuje kontakty

• posiada prawo jazdy kat. B

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu IT w bieżącej pracy
  • administracja systemami IT Windows 10/11, Windows Server, Linux
  • administracja siecią
  • administracja chmurą w oparciu o rozwiązania VMware
  • rozwiązywanie problemów sieciowych
  • bieżące wsparcie techniczne użytkowników oraz klientów (bezpośrednio lub telefonicznie)
  • kontrola SLA i informowanie klientów o postępach prac nad zgłaszanymi problemami
  • analiza rozwiązań IT software/hardware pod względem wyboru najkorzystniejszego wariantu
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i rozwiązań z zakresu IT w celu wdrożenia proponowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych oraz znajomość podstawowych zagadnień sieciowych,
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi sprzętu biurowego,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność, komunikatywność, dokładność i dobra organizacja pracy.

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość środowiska .NET.

To oferujemy

  • rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie technologicznej,
  • możliwość uczestnictwa w procesie wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania rozwiązań technologicznych podczas realizacji ciekawych projektów w dużych i znanych firmach w Polsce i za granicą,
  • nabywanie doświadczenia oraz rozwój osobisty w ramach struktury firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy (również benefit w postaci home office) oraz formę zatrudnienia do uzgodnienia.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Administrator ds. IT/ IT support, Skwierzyna