Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do UPS (Pracodawca), akceptujesz Politykę prywatności dla kandydatów UPS.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator ds. Księgowości

UPS

UPS

Wólczańska 178

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur w wewnętrznym systemie;

  • Rozwiązywanie zadań związanych z fakturami;

  • Sporządzanie raportów zewnętrznych i wewnętrznych;

  • Stała współpraca z partnerami w Polsce i w Europie;

Nasze wymagania

  • Wiedza z obszaru księgowości / rachunkowości lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Dobra znajomość programu Microsoft Excel;

  • Dokładność (zwracanie uwagi na detale);

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników;

  • Dofinansowanie do karty Multisport;

  • Bibliotekę pracowniczą;

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Łodzi (University Business Park ul. Wólczańska 178);

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach biznesowych;

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy;

  • Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet sportowy, komitet rozwoju i nauki, lokalna gazeta pracownicza itd.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje