Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator ds. Logistyki

UPSO firmie

  • Wólczańska 178, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

UPS

Wólczańska 178

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie cyklicznych zestawień i raportów na potrzeby klientów

  • współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w zakresie logistyki kontraktowej

  • tworzenie dokumentacji transportowej i eksportowej

  • zarządzanie zapytaniami od klientów i przewoźników

  • inne czynności administracyjne

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • analityczne rozwiązywanie problemów

  • dobra znajomość MS Excel

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników

  • możliwość skorzystania z biblioteki pracowniczej oraz wypożyczalni gier planszowych

  • pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Łodzi (University Business Park - Wólczańska 178)

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • możliwość wykorzystania języka obcego w codziennych kontaktach z zagranicznymi partnerami i klientami

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość udziału w wielu organizacjach wewnątrzfirmowych (np. komitet wolontariacki, sportowy itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • inicjatywy dobroczynne

  • program onboardingowy