Ta oferta pracy jest nieaktualna od 867 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator ds. Logistyki z Językiem Angielskim

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Po 100 latach działalności firma UPS, która zaczynała od rozwożenia wiadomości rowerami, obecnie jest największą zintegrowaną firmą kurierską na Świecie, świadczącą usługi w ponad 200 krajach oraz zatrudniającą ponad 400 tysięcy osób.

Stuletnie doświadczenie uczyniło UPS synonimem niezawodności, uczciwości, stabilności finansowej i elastyczności w zmieniających się czasach.

Nie ma w tym żadnej tajemnicy. Po prostu robimy to, co obiecujemy, gdyż w ten sposób zdobywamy zaufanie naszych klientów!

Logistics isn’t just systems, supply chains and epic infrastructure. It’s a diverse team of individuals who bring their passion to the mission of UPS.

UPS Global Business Services goes beyond the physical shipments of packages and freight.

We build upon our customer relationships through our daily support and connections to ensure our customers can do me.

In our UPS Global Business Services Center in Wroclaw we are currently looking for:

Miejsce pracy: Wrocław
ADM/LK

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Administratora ds. Logistyki z Językiem Angielskim będzie odpowiedzialna za nadzorowanie procesu logistycznego przesyłek dla grupy największych klientów UPS w Europie.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe w obszarze logistyki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i aktywnej działalności w wielu organizacjach firmy,
  • Ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, plan emerytalny oraz dofinansowanie do karty Multisport,
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi,
  • Doskonałą lokalizację w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrocławia.

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie
CV za pomocą przycisku aplikowania

„Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o. w siedzibą we Wroclawiu ul. Gen. Józefa Bema 2, 50-265 Wrocław moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Józefa Bema 2, 50-265 Wrocław,
wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000517913, REGON 022458733, NIP 8982208277.