Oferta pracy

Administrator ds. Obsługi Klienta

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
(umowa na zastępstwo)Numer ref.: CSS/09/2020

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w obsłudze Klienta lub administracji w międzynarodowej firmie,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office,
  • Otwartość na potrzeby Klienta i współpracowników,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, operatywność,
  • Umiejętność dostosowania do zmieniających się warunków,
  • Umiejętność dokonywania analizy sytuacji i wyciągania wniosków.

Zakres obowiązków:

  • Stała współpraca i utrzymanie dobrego kontaktu z zespołem sprzedaży i Centralą,
  • Obsługa Klientów w Oddziale,
  • Prowadzenie administracji Oddziału, przygotowywanie raportów,
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego oraz ich kontrola,
  • Ścisłe przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur,
  • Dbałość o realizowanie standardów obsługi Klienta i jakość biznesu.

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • SYSTEM KAFETERYJNY
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • ZNIŻKI NA BILETY DO KINA I TEATRU
  • BIURO W CENTRUM MIASTA
  • ŚWIADCZENIA SOCJALNE
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • DOFINANSOWANIE WAKACJI
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 01.10.2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy