Ta oferta pracy jest nieaktualna od 235 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator ds. obsługi rachunków z językiem niemieckim

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, odpowiedniej osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szczecin
    nr ref. SMPR/07

    Zakres obowiązków:

    • Administracja związana z operacjami finansowymi
    • Sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów
    • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych
    • Oznaczanie formularzy zgodnie z przyjętymi normami
    • Przygotowywanie umów kredytowych wg. schematu i indywidualnych potrzeb Klienta
    • Sporadyczny kontakt mailowy/ listowny/ telefoniczny ze współpracującymi jednostkami

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Znajomość języka niemieckiego min. B1 - warunek konieczny
    • Znajomość języka niemieckiego min. B2 - pożądana
    • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
    • Znajomość pakietu MS Office – warunek konieczny
    • Doświadczenie w administracji – mile widziane
    • Samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy

    Firma oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Bogaty pakiet benefitów
    To oferta dla osób kontaktowych i lubiących pracę z ludźmi.
    Firma oferuje narzędzia pracy, korzystne warunki zatrudnienia oraz pracę w miłej atmosferze.
    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)
    z oznaczeniem nr ref. SMPR/07 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Gwarantujemy poufność.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)