Logo Pracuj.pl

Administrator ds. Personalnych

British American TobaccoO firmie

  • Augustów
    Augustów, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Poprawna i terminowa obsługa spółki w obszarze administracji personalnej
  • Terminowe i zgodne z regulaminem administrowanie ZFŚS (przygotowywanie danych do LP, pożyczki z ZFŚS)
  • Terminowe i zgodne wystawianie różnych dokumentów kadrowo- placowych
  • Ewidencjonowanie i wprowadzanie urlopów (grade 34+) i zwolnień lekarskich (raporty dla CA, zrzut z PUE, UM,UR, Z-15,UW itp.)
  • Sporządzanie cyklicznych raportów kadrowo- płacowych
  • Wystawianie zaświadczeń dla pracowników
  • Współpraca z klientem zewnętrznym w ramach administracji personalnej i dokumentacji personalnej
  • Monitorowanie ewidencji czasu pracy dla pracowników
  • Dystrybucja PIT-11
  • Monitorowanie zajęć komorniczych i wszelkich pism urzędowych
  • Wsparcie w obsłudze PPK
  • Współpraca z Komisją Socjalną i Związkami Zawodowymi w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point, Outlook) oraz programów kadrowo-płacowych (SAP)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień prawa pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Dbałość o szczegóły, sumienność, dokładność

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

British American Tobacco

At BAT we are committed to our Purpose of creating A Better Tomorrow. This is what drives our people and our passion for innovation. See what is possible for you at BAT.

Global Top Employer with 53,000 BAT people across more than 180 markets

Brands sold in over 200 markets, made in 44 factories in 42 countries

Newly established Tech Hubs building world-class capabilities for innovation in 4 strategic locations

Diversity leader in the Financial Times and International Women’s Day Best Practice winner

Seal Award winner – one of 50 most sustainable companies

Administrator ds. Personalnych, Augustów