Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator ds. planowania

  • Pruszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Pruszków
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Co możemy Ci zapewnić?

    • Umowę o pracę od pierwszego dnia
    • Brak okresu próbnego oraz stabilne zatrudnienie
    • Wynagrodzenie podstawowe płatne zawsze na czas do 10. dnia miesiąca
    • Premia miesięczna do 800 PLN netto oraz premia roczna w wysokości 1000 PLN netto
    • Czysty, nowoczesny, ciepły i dobrze zorganizowany magazyn
    • Bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy - odzież i obuwie ochronne, a także ścisłe przestrzeganie zasad i norm bezpieczeństwa
    • Bogaty program socjalny wspierający pracowników i ich rodziny, również w trudnych sytuacjach życiowych
    • Dowóz z i do stacji PKP Pruszków oraz okolicznych miejscowości
    • Ciepły posiłek w czasie pracy…z deserem za symboliczną 1 PLN
    • Wsparcie ze strony przełożonego, z którym możesz ustalić grafik z miesięcznym wyprzedzeniem
    • Profesjonalne wdrożenie
    • Możliwość pracy w różnych sekcjach, przy kompletacji towarów, a nie palet
    • Pracę w zespole i z ludźmi, na których można liczyć
    • Jasne cele i zadania oraz lekką pracę fizyczną, którą z powodzeniem wykonują także kobiety i osoby po 50-tym roku życia
    • Możliwość awansu na stanowiska biurowe w Centrum Dystrybucji, lub biurze Hebe
    • Liczne okazje do integracji zespołowej podczas spotkań świąteczno—noworocznych oraz eventów i konkursów dla naszych pracowników
    • Szacunek i poczucie, że Twoja praca jest dla nas ważna

    Prywatna
    opieka medyczna

    Ubezpieczenie
    na życie

    Pożyczki na
    preferencyjnych
    warunkach

    Imprezy integracyjne
    i eventy firmowe

    Kartę MultiSport*

    Doładowanie na
    kartę przedpłaconą
    do 500 zł 2 razy w roku
    *za symboliczną opłata
    “Zdecydowałem się na pracę w Hebe ze względu na stabilne zatrudnienie, lepsze warunki i narzędzia pracy, grafik ustalany z miesięcznym wyprzedzeniemoraz klimat pracy, który jest przyjemniejszy niż w innych magazynach.”

    Mateusz - w Hebe od 2013 roku

    Opis stanowiska:

    • tworzenie i aktualizacja mapy magazynu (przypisanie asortymentu zgodnie z kategoryzacją)
    • konfiguracja i kontrola poprawności danych
    • podstawowych artykułów w systemie WMS
    • opracowywanie nowych indeksów w WMS
    • tworzenie raportów monitorujących KPI
    • inne zadania zlecone przez przełożonego

    Wymagania:

    • min. rok doświadczenia w pracy w obszarze planowania gospodarką magazynową
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel, Access)
    • mile widziana znajomość VBA
    • nastawienie na wyniki
    • zdolności analityczne
    • umiejętność pracy w zespole

    Administratorem danych jest Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzyn 62-025, Żniwna 5. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.

    bottom