Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Administrator ds. sieci teleinformatycznych

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w GdyniO firmie

  • Arenda Dickmana 62, Gdynia, Gdańsk

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i rozwijanie sieci teleinformatycznej Spółki WAN i LAN – usługi chmurowe, poczta elektroniczna, domena, usługi VoIP, bezpieczeństwo, podstawowe usługi sieciowe DHCP, DNS;

  • administrowanie Active Directory, serwerem pocztowym, serwerem drukarek, serwerami laboratoryjnymi;

Nasze wymagania

• wykształcenie: wyższe kierunkowe (informatyka, zintegrowane systemy informatyczne, sieci i systemy rozproszone)

• staż pracy: minimum 3 lata doświadczenia w branży IT

• doświadczenie zawodowe w zakresie:

o konfiguracja i zarządzanie sieciami teleinformatycznymi;

o znajomość: DHCP, DNS, VoIP, skanowanie logów, wirtualizacja maszyn i usług;

o zarządzanie domeną: polisy, Active Directory;

o zarządzanie serwerem pocztowym;

o instalowanie i monitorowanie wykorzystania aplikacji serwerowych.

• znajomość programów/systemów/narzędzi:

o dobra znajomość usług sieci WAN i LAN;

o dobra znajomość SQL/PostgreSQL;

o znajomość systemów operacyjnych Linux (Ubuntu/Debian);

o znajomość dockerów oraz maszyn wirtualnych Linux.

• inne umiejętności/kwalifikacje/uprawnienia:

o mile widziana znajomość procesu zarządzania użytkownikami i ich uprawnieniami;

o język angielski w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

• cechy osobowości:

o zdolność analitycznego myślenia;

o umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość na nowe rozwiązania;

o systematyczność i uporządkowanie;

o chęć rozwijania swoich kompetencji;

o kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • udział w realizacji unikatowych projektów dla sektora zbrojeniowego;

  • pracę z najnowszymi technologiami;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • szkolenia zawodowe

  • elastyczne godziny pracy;

  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;

  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, a także świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wakacji dzieci