Administrator ds. Systemów i Platform Aplikacyjnych

  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 02 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LUX MED Sp. z o.o.

Postępu 21C

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server 2016/2019

  • IIS

  • Linux

  • MS SQL 2012/2019

Mile widziane

  • Chef

  • Terraform

  • Zabbix

  • GitLab

  • Kibana

  • Elasticsearch

  • Redis

  • RabbitMQ

O projekcie

Pion IT w LUX MED to ponad 400 wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie realizują zadania wytwórcze, wdrożeniowe i utrzymaniowe w ramach rozwiązań informatycznych, wspierających m.in. pracę lekarzy, obsługę pacjentów i klientów.

Pracujemy z wykorzystaniem technik zwinnych. Jesteśmy nastawieni na nowinki technologiczne, które wesprą biznes w rozwoju naszych usług. Realizacja zadań oparta jest o wykorzystanie i rozwijanie procesów automatycznych.

Promujemy dzielenie się wiedzą, oferujemy elastyczność doboru rozwiązań, w tym możliwość proponowania nowych metod czy technologii.

Zdrowie i IT łączy więcej niż myślisz!

Twój zakres obowiązków

  • Udział w pracach zespołów DevSecOps w ramach dostarczania i utrzymania rozwiązań aplikacyjnych.

  • Rozwój i utrzymanie platformy systemowej dla aplikacji w technologiach: Windows Server/IIS; Linux; MS SQL.

  • Kodowanie infrastruktury.

  • Automatyzację procesów wdrożeniowych, konfigurację aplikacji oraz środowisk.

  • Rozwój monitoringu dostępności oraz monitoringu błędów dla aplikacji i platformy systemowej.

  • Kreowanie standardów, procedur i instrukcji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera wsparcia systemów i aplikacji IT - minimum 2 lata.

  • Znajomość technologii: Windows Server 2016/2019 na poziomie administracyjnym,

  • konfiguracja serwerów webowych IIS i/lub Linux na poziomie administracyjnym i/lub MS SQL 2012 i wyższe wersje na poziomie administracyjnym wraz z usługami klastrowymi.

  • Umiejętność tworzenia procedur i dokumentacji.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość narzędzi automatyzacji oraz narzędzi kontroli wersji: Chef, Terraform, GitLab.

  • Znajomość systemów monitoringu systemowego i aplikacyjnego.

  • Znajomość systemów ElasticSearch, Redis, RabbitMQ.

  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych.

  • Posiadanie certyfikatów potwierdzających kompetencje.

  • Doświadczenie w pracy w kulturze DevSecOps.

  • Doświadczenie w obszarze architektury infrastruktury.

Podział czasu pracy
60%

Potok wdrożeniowy

30%

Zadania utrzymaniowe

10%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Dobra lokalizacja biura.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Jeśli uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie, zaaplikuj

2

Zweryfikujemy, czy Twoje kwalifikacje pasują do stanowiska

3

Jeśli tak - odezwiemy się do Ciebie i zaprosimy na rozmowę

4

Spotkanie online z Kierownikiem zespołu

5

Możesz otrzymać zadanie lub zaproszenie na kolejne spotkanie

6

Otrzymasz informację z finalną decyzją

Tak się u nas pracuje