Oferta pracy

Administrator ds. technicznych

Pelion SAO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesami remontowymi na terenie Polski,

  • monitorowanie jakości prac realizowanych na terenie administrowanej nieruchomości,

  • kontrolowanie stanu technicznego obiektu,

  • nadzór nad zlecanymi pracami konserwacyjno-naprawczymi,

  • inicjowanie dodatkowych prac służących poprawie jakości,

  • prowadzenie niezbędnej określonej przepisami branżowymi dokumentacji technicznej,

  • wsparcie Działu Inwestycji i Remontów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średniego,

  • mile widziany tytuł inżyniera,

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku lub praca o podobnym zakresie obowiązków (minimum 2 lata),

  • praktyczna znajomość zagadnień gospodarki nieruchomościami,

  • dobra znajomość Pakietu MS Office,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • gotowość do częstych podróży służbowych oraz czynne prawo jazdy kat. B,

Mile widziane

  • znajomość programu AutoCad / programów kosztorysowych,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • odpowiedzialność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,

  • energia i pozytywne nastawienie we współpracy z zespołem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Stabilność finansową i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • System kafeteryjny w tym karty sportowe,

  • Opieka medyczna Lux Med,

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę),

  • Bony świąteczne.

Pelion SA

Pelion S.A. wraz ze Spółkami zależnymi tworzy jedną z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Spółki Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi wspomnianymi obszarami działalności.

Przewiń do profilu firmy