Administrator ds. Wsparcia IT

Hemmersbach Central Support Spółka z o.o. Sp. k. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, Logistyczna 4, 55-040 Bielany Wrocławskie, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy globalnym dostawcą usług IT. Zatrudniając 4000 pracowników w ponad 50 oddziałach na całym świecie, świadczymy usługi z zakresu „Device as a Service” dla branży IT w ponad 190 krajach.
Device as a Service (DaaS) to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie dostarczenie urządzeń i oprogramowania z pakietem usług zarządzania w całym cyklu ich eksploatacji oraz finansowaniem na podstawie jednej umowy z opłatą za urządzenie.

Szukasz swojej pierwszej pracy w branży IT? Znasz dobrze język angielski?  Dołącz do zespołu Hemmersbach!

zadania

  • Monitorowanie i aktualizowanie incydentów w systemie ticketowym
  • Weryfikacja poprawności danych w systemie wewnętrznym
  • Bieżąca walidacja i analiza danych zawartych w zgłoszeniach zgodnie z przyjętymi procedurami
  • Współpraca z inżynierami oraz lokalnymi zespołami wsparcia

wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Proaktywne podejście do pracy oraz gotowość do przejmowania nowych zadań
  • Znajomość MS Office (szczególnie Excel i Outlook)
  • Gotowość do pracy na zmiany w systemie zmianowym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość branży IT

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku o płaskiej strukturze organizacyjnej
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i wdrażania własnych pomysłów
  • Wsparcie naszych społecznych projektów jak: Hemmersbach Rhino Force, dzięki której pomagamy środowisku oraz Kid’s Family, gdzie wspieramy i pomagamy dzieciom, które żyją w trudnych warunkach na całym świecie
  • Buddy program, gruntowe wdrożenie do stanowiska i wsparcie w realizacji zadań
  • Szkolenia językowe
  • Inne udogodnienia jak: darmowy dojazd z centrum Wrocławia, bezpłatny parking na terenie firmy
  • Pakiet dofinansowanych benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych, dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy