Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator ds. Zarządzania Flotą

Rentis S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • specjalista z zakresu zarządzania dużą flotą (ponad 1000 aut) w firmie

  • udział w wybranych procesach związanych z administrowaniem flotą, takich jak: zakupy aut, serwisy, opony, ubezpieczenia, likwidacja szkód, telematyka

  • sprzedaż samochodów pokontraktowych

  • wdrażanie polityki optymalizacji kosztów

  • prowadzenie dokumentacji związanych z transakcjami

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, najlepiej z branży technicznej

  • dobra znajomość rynku motoryzacyjnego

  • umiejętności w zakresie komunikacji i negocjacji

  • zorientowanie na realizację celów

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, w tym system premiowy

  • dobrą atmosferę pracy w zespole

  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmowych

Rentis S.A.

Rentis S.A. jest właścicielem sieci wypożyczalni samochodów na terenie Polski, Czech oraz Litwy. Jako wspólne przedsięwzięcie dealerów Toyoty, Lexusa i BMW działamy na polskim rynku od 2005 roku w branży wynajmu samochodów i zarządzania flotami. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy zaangażowanej osoby do pracy w naszym zespole flotowym. Siedziba firmy mieści się w salonie Toyota Bońkowscy w Sadach koło Poznania, przy ul. Poznańskiej 10.

Przewiń do profilu firmy