Administrator Dynamics AX/D365 FO

Bonair Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Mazowiecka 48

Przydworcowe

Białystok

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL Server

  • Microsoft Azure

Mile widziane

  • Microsoft Dynamics 365 FO

  • Microsoft Dynamics AX 2012

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie systemami Microsoft Dynamics AX 2012 i Dynamics 365 F&O oraz MS SQL Server

  • Techniczne wsparcie procesu aktualizacji aplikacji

  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych

  • Praca w trybie dwuzmianowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka lub inne techniczne

  • Dobra znajomość platformy Azure, MS SQL Server, PowerShell

  • Znajomość systemów kontroli wersji (Azure DevOps, TFS, GIT lub inny)

  • Znajomość architektury zorientowanej na usługi

  • Umiejętność testowania, diagnozowania błędów i ich rozwiązywania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min B2)

  • Znajomość Microsoft Dynamics AX 2012 lub 365 FO

  • Znajomość jednego z języków programowania obiektowego (C#, X++, JAVA lub inny)

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zespół, który polubisz od pierwszego tygodnia

  • Przełożony, który opowie Ci o wszystkich obecnie toczących się projektach i wytłumaczy zakres Twoich obowiązków

  • Zadania w największych projektach Dynamics w Polsce i za granicą

  • Miejsce przy biurku w naszym biurze lub możliwość pracy zdalnej

  • Vouchery na egzaminy Microsoft, bo ważne jest dla nas abyś podnosił swoje kompetencje

  • IntraBonair z którego dowiesz się o wszystkich inicjatywach jakie mają u nas miejsce

  • Karta Multisport, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Jako Bonair Sp. z o.o. , jesteśmy wśród liderów wdrożeń Dynamics 365 FO w Polsce a jako część Grupy Fellowmind jesteśmy jednym z kluczowych Partnerów Microsoft w Europie. Prowadzimy projekty w Polsce i za granicą.

Praca w Warszawie, Białymstoku, Szczecinie lub zdalnie.

Obecnie rozmowy rekrutacyjne prowadzimy online.

Przewiń do profilu firmy