Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Działu Samochodów Używanych

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedyny w Polsce północnej, Ford Store Euro-Car Gdynia,
    dealer Mustanga i Focusa RS

                                                         Poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdynia

       Podstawowe obowiązki:

    • ewidencja dokumentacji zakup / sprzedaż
    • ewidencja kosztów działu
    • ewidencja ubezpieczeń krótkoterminowych
    • sporządzanie raportów oraz zestawień
    • kompletacja dokumentacji rejestracyjnej import / kraj
    • wizyty w Urzędzie Celnym oraz Urzędzie Miasta
    • archiwizacja dokumentacji pojazdów
    • koordynacja obiegu dokumentów

       Wymagania:

    • wysoka kultura osobista
    • dobra organizacja czasu pracy
    • znajomość języka angielskiego
    • zaangażowanie i odpowiedzialność
    • prawo jazdy kat. B
    • skrupulatność, dokładność
    • doświadczenie zawodowe z branży motoryzacyjnej mile widziane

        Oferujemy:

    • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz efektów pracy
    • zatrudnienie w uznanej firmie motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym oraz różnorodnej ofercie handlowej
    • praca w zespole specjalistów z 25 letnim doświadczeniem

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z Ustawą z o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97)
    za pomocą przycisku Aplikuj lub osobiście do siedziby Euro-Car w Gdyni przy ul. Owsianej 13.

    Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.