Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Działu Wsparcia Sprzedaży z językiem słowackim i czeskim

  • Kraków, Modlnica (pow. krakowski), małopolskie
  • Specjalista
  • 12.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Regatta-Polska Sp z o.o., jest oficjalnym biurem sprzedaży marki Regatta Great Outdoors w Polsce.

    Naszą ideą jest tworzenie wytrzymałych i wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

    W tej chwili Regatta jest dostępna w ponad siedemdziesięciu krajach świata. Kilkukrotnie otrzymała prestiżową Queen's Awards for Enterprise (Królewską Nagrodę Przedsiębiorczości) – najważniejszą, oficjalną nagrodę na rynku brytyjskim, przyznawaną corocznie od 1965 roku firmom i organizacjom handlowym za wybitne osiągnięcia w dziedzinie innowacji i rozwoju handlu międzynarodowego.

    Do grupy Regatta należą także marki Regatta Professional, Craghoppers, Dare2b i Hawkshead.

    Do siedziby naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko

    Administrator Działu Wsparcia Sprzedaży
    ze znajomością języka słowackiego i czeskiego
    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Modlnica (pow. krakowski)

    Twoje zadania będą obejmowały:

    • bieżące analizowanie sprzedaży
    • kontrola i optymalizacja stoku magazynowego sklepów
    • kontakt mailowy i telefoniczny z Kierownikami Regionalnymi i klientami

    Idealny Kandydat - wymagania:

    • biegła znajomość języka czeskiego, słowackiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
    • dobra znajomość Microsoft Excel
    • umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych liczbowych
    • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie z doświadczeniem na polskim rynku,
    • umowę o pracę na pełen etat
    • wynagrodzenie stałe, premie za osiągane wyniki
    • możliwość korzystania z prywatnej opieki lekarskiej, ubezpieczenia grupowego
    • pracę w młodym i energetycznym zespole
    • swobodną atmosferę pracy
    Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij nam swoje CV i list motywacyjny.

    CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ!

    Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.