Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Administrator ERP (IFS 10)

PGZ STOCZNIA WOJENNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej,
jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie.
Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej,pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • nadzór nad konfiguracją systemu IFS we wszystkich  obszarach, w tym:  finansów,  księgowości,  kontrolingu, produkcji, zarządzania projektami.
  • dokumentowanie wykonywanych działań związanych z administracją systemem IFS Applications.

Wymagania:

  • znajomość procesów biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwie
  • znajomość zagadnień związanych z ogólnie pojętą księgowością przedsiębiorstw oraz  innych obszarów funkcjonowania firmy
  • orientacja w zagadnieniach dot. raportowania biznesowego i sprawozdawczości finansowej
  • doświadczenie w pracy z systemem IFS (wersja 9 lub 10)
  • praktyczna znajomość języka SQL
  • umiejętność współpracy, pozyskiwania informacji oraz dzielenia się wiedzą.

Oferujemy:

  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)
  • Możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania

Ogłoszenie archiwalne