Logo Pracuj.pl

Administrator ERP

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Excel

  • ERP

Mile widziane

  • SQL

  • EDI

Twój zakres obowiązków

  • zadania z zakresu administracji systemem ERP,
  • instruktaż oraz codzienny kontakt z użytkownikami systemu ERP,
  • tworzenie, aktualizacja oraz udostępnianie instrukcji i materiałów szkoleniowych dla użytkowników systemu ERP,
  • sprawdzanie integralności danych przy pomocy dostępnych narzędzi w systemie ERP,
  • zbieranie informacji oraz dokumentowanie zapotrzebowania na zmiany w systemie ERP,
  • testowanie i odbiór dostarczonych rozwiązań od dostawcy systemu ERP,
  • współpraca i egzekwowanie rozwiązań od dostawców systemu ERP,
  • okazjonalne wsparcie działu IT w różnorakich działaniach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Administrator ERP, Specjalista ds. Wdrożeń ERP, Konsultant ERP lub pokrewne,
  • znajomość procesów biznesowych z co najmniej dwóch obszarów spośród: Finanse/Księgowość, Magazyn, Sprzedaż, Produkcja, Logistyka/Transport,
  • znajomość programu MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do sporadycznych, krótkich wyjazdów służbowych,
  • odpowiedzialność, staranność oraz zaangażowanie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowość,
  • umiejętność pozyskiwania, analizowania i przetwarzania danych,
  • umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia faktów,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • mile widziana umiejętność stworzenia zapytań SQL,
  • mile widziana znajomość rozwiązań EDI (COMARCH).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport),
  • szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Administrator ERP, Kraków