Logo Pracuj.pl

Administrator eSystemów w Biznesie Transportu Lądowego

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i administrowanie korporacyjnymi i lokalnymi e-systemami i aplikacjami wspierającymi operacje, sprzedaż oraz obsługę klienta w obszarze biznesowym transportu lądowego,
  • Udział i prowadzenie projektów związanych z e-systemami i aplikacjami je wspierającymi,
  • Nadzór merytoryczny nad zgłaszanymi zmianami do administrowanych systemów,
  • Wsparcie dla biznesu transportu lądowego krajowego i międzynarodowego,
  • Współpraca z innymi zespołami w ramach grupy DB Schenker.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w logistyce,
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych,
  • Umiejętność analizy procesów biznesowych,
  • Wykształcenie wyższe preferowane w dziedzinie informatyki, analizy biznesowej lub logistyki,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2.

To oferujemy

  • Pracę w wielokulturowym środowisku ludzi cechujących się energią, pasją i zaangażowaniem, którzy współpracują, aby osiągnąć ambitne cele i kształtować swój indywidualny potencjał,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny PPE, program fitness (Benefit Multisport),
  • Duże możliwości rozwoju w ramach całej grupy DB Schenker.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Dołącz do transformacji cyfrowej w jednej z największych firm logistycznych na świecie. Naszą siłą jest różnorodność, czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności, a jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Administrator eSystemów w Biznesie Transportu Lądowego, Bydgoszcz