Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Floty Samochodowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-04-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CARSED Autoryzowany Dealer marki SEAT, Skoda, Volkswagen poszukuje na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie flotą samochodową
    • Obsługa administracyjna oraz prowadzenie dokumentacji pojazdów
    • Nadzór nad przestrzeganiem polityki flotowej
    • Opracowywanie raportów oraz zestawień w zakresie zarządzania flotą pojazdów

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Czynne Prawo jazdy kat. B -warunek konieczny
    • Znajomości zagadnień i procedur związanych z eksploatacją samochodów
    • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych
    • Wykształcenia minimum średniego
    • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności Excel

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie oraz program Multisport)
    • Możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.