Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Floty Samochodowej

GTH Great Talent House

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Great Talent House tworzą wyjątkowi ludzie, dla których projekty rekrutacyjne to sens istnienia. Codziennie dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi…

DOBÓR NAJLEPSZYCH KANDYDATÓW

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy logistyczno-transportowej, która specjalizuje się w transporcie między Chinami a Europą i jest liderem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań transportowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnia właściwą administracja flotą samochodów ciężarowych i naczep poprzez:
    • prowadzenie ewidencji samochodów
    • rejestrowanie samochodów i naczep w Urzędzie Komunikacji
    • terminowe przeprowadzanie przeglądów okresowych
  • Współpraca z firmami leasingowymi – przedłużenia Umów leasingu
  • Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi - prowadzenie ewidencji szkód oraz pomoc przy likwidacji szkód
  • Monitorowanie terminów wymiany opon i badań kontrolnych
  • Sprawdzanie zasadności faktur związanych z kosztami floty
  • Administrowanie całą dokumentacją związaną z samochodami nadsyłanymi mandatami
  • Prowadzenie ewidencji wypadków samochodowych i prowadzenie postępowania powypadkowego
  • Sporządzanie raportów dotyczących floty samochodowej
Wymagania:
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność współpracy oraz rozwiązywania problemów
  • Pro-aktywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość Excel

Nasz Klient Oferuje:

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej, stale zmieniającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy, którego wysokość zależy od Twoich osobistych sukcesów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Telefon komórkowy, komputer

Ogłoszenie archiwalne