Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kupiec Materiałów Produkcyjnych

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.

3 0004 000 brutto / mies.
  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby na stanowisko Kupca w Dziale Zakupów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kupca / Spec. ds. Zaopatrzenia - powyżej dwóch lat

  • Ugruntowana wiedza w przedmiocie zapewnienia dostępności, jakości i właściwych kosztów pozyskiwanych komponentów

  • Wiedza w zakresie materiałoznawstwa i rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz analityczne

  • Biegła znajomość programu MS Office w szczególności arkuszy kalkulacyjnych Excel

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

  • Skrupulatność w wykonywanych zadaniach

  • Wysoka motywacja do osiągania celów

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • Dyspozycyjność do podróży służbowych

Branża fotowoltaiczna przeżywa obecnie niesamowity BOOM, jest to ogromna szansa dla Ciebie.

W naszej ofercie posiadamy najlepsze produkty na rynku.

Działasz w branży odnawialnych źródeł energii, która jest obecnie na TOPIE.

Pomagasz klientowi zaoszczędzić pieniądze na energii ze słońca.

Panele fotowoltaiczne to przyszłość i niesamowicie pozytywnie odbierany produkt.

Działaj z najlepszą firmą od 2011 roku na rynku branży fotowoltaicznej.

80 własnych ekip to gwarancja szybkich realizacji i obsługi Twojego klienta.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.