Oferta pracy

Administrator Funduszy Zagranicznych

Superfund TFI SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa podmiotów z rodziny Superfund została założona w 1995 roku w Wiedniu przez Christiana Bahę. Sukces strategii transakcyjnych Superfund oparty jest na badaniach i ciągłym rozwoju oprogramowania, monitorującego ogromny wachlarz rynków finansowych i towarowych na całym świecie. Podstawową zasadą tego systemu jest ignorowanie analizy fundamentalnej i skupienie się wyłącznie na analizie cen, gdyż ceny odzwierciedlają dane i informacje dostępne na rynku. Dlatego zaawansowane systemy transakcyjne, działające na podstawie analizy technicznej i profesjonalne zarządzanie ryzykiem, pozwalają zapewnić możliwości zarabiania zarówno na rosnących, jak i spadających rynkach.

Opis stanowiska:

  • nadzór nad działaniem systemów transakcyjnych - praca zmianowa
  • weryfikacja poprawności realizacji składanych zleceń
  • przygotowywanie bieżących raportów i analiz
  • zarządzanie płynnością funduszy
  • codzienny kontakt z depozytariuszem, agentem transferowym, domami maklerskimi
  • udział w tworzeniu polityki inwestycyjnej funduszy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie tematyką rynków finansowych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność
  • mile widziana znajomość VBA

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • uczestnictwo w unikalnym projekcie na polskim rynku kapitałowym
  • prywatną opiekę medyczną

Doświadczenie pracy w Domu Maklerskim w dziale operacyjnym/back office będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy