Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator HelpDesk

DomData AG Sp. z o.o.O firmie

DomData AG Sp. z o.o.

Aleje Solidarności 46

Poznań

O nas:

Jesteśmy 250-osobową firmą działającą na rynku IT od 15 lat. Nasze projekty realizujemy w Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy autorem platformy procesowej Ferryt BPM oraz platformy analitycznej InForum. Z naszych rozwiązań korzystają m.in. najnowocześniejsze banki w Polsce.

Dowiedz się o nas więcej na domdata.pl

Administrator HelpDeskNumer ref.: Pełen etat
Szukasz pracy w innowacyjnej dynamicznie rozwijające się firmie IT?

Masz potrzebę ciągłego uczenia się i rozwoju? Jesteś dociekliwy i skupiony na celu?

Dowiedz się więcej o nas na domdata.pl

Twoje zadania:

  • Wsparcie użytkowników w codziennej pracy ;)
  • Zapewnienie prawidłowego działania sprzętu komputerowego i aplikacji
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania
  • Zapewnianie wsparcia technicznego pracownikom organizacji i szkolenie pracowników nietechnicznych w zakresie systemów informatycznych firmy oraz firmowych aplikacji użytkowych

  • Dobrze znasz się na sprzęcie komputerowym i nowinkach technicznych
  • Potrafisz instalować podzespoły komputera
  • Niczym Dr House diagnozujesz podstawowe problemy związane z komputerami
  • Znane są Ci systemy Microsoft typu desktop oraz pakiety biurowe
  • Lubisz pracować w zgranym gronie
  • Jestes kreatywny i komunikatywny
  • Angażujesz się w wykonywaną pracę

Jeśli przynajmniej na połowę pytań odpowiedziałeś TAK - nie czekaj! APLIKUJ
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Imprezy integracyjne i eventy
  • Ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • Pracę w zespołach z doświadczeniem biznesowym i projektowym
  • Udział w prestiżowych przedsięwzięciach międzynarodowych

Ogłoszenie archiwalne