Logo Pracuj.pl

Administrator HR

Totalizator SportowyO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji na terenie Oddziału (stanowiska sprzedażowe i specjalistyczne),
  • koordynowanie współpracy ze zleceniobiorcami (cudzoziemcami),
  • koordynowanie działań związanych z administracją personalną pracowników na terenie Oddziału,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników oraz wsparcie kadry kierowniczej w zagadnieniach związanych z czasem pracy,
  • doradzanie kadrze kierowniczej na terenie Oddziału w zakresie zagadnień związanych z przepisami prawa,
  • organizowanie i koordynowanie procesu adaptacji nowych pracowników,
  • prowadzenie spraw socjalnych w zakresie ZFŚS na terenie Oddziału,
  • obsługa kadrowa zleceniobiorców,
  • kompletowanie i weryfikowanie dokumentów w zakresie umów cywilnoprawnych,
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów pomiędzy Oddziałem a Centralą,
  • pełnienie funkcji Lokalnego Inspektora Ochrony Danych,
  • wykonywanie zadań oraz analiz z obszaru wsparcia sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,
  • mile widziane wykształcenie wyższe o profilu zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomicznym itp.,
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na różne stanowiska,
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • umiejętność obsługi programu Płatnik w zakresie przygotowywania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych,
  • znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń dla zleceniobiorców oraz przepisów dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • komunikatywność i otwartość na kontakty z innymi ludźmi,
  • skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów w realizacji wielu zadań,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Totalizator Sportowy

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 65 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

Administrator HR, Wrocław