Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Hurtowni Danych i BI

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Warszawa
    NR REF.: 1118568

    Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

    Dla naszego Klienta firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Administrator Hurtowni Danych i Business Intelligence

    Lokalizacja: Warszawa
    Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
    Długość projektu: 6 miesięcy +
    Stawka: 110 zł / h netto

    Zadania:

    • Realizację procesów zasilania Hurtowni Danych i raportowania BI
    • Utrzymanie i rozwój procesów zasilania i raportowania poprzez ich optymalizację oraz uzgodnienie z warunkami pozostałych utrzymywanych procesów BI
    • Współpraca z Architektami Hurtowni Danych / BI w zakresie zapewnienia informacji o dostępności zasobów do przetwarzania, poprzez współtworzenie opracowań architektonicznych w zakresie BI
    • Wykonanie instalacji i konfigurację specjalistycznego oprogramowania na serwerach dedykowanych do pracy Hurtowni Danych i narzędzi BI oraz CRM, a także stacjach lokalnych analityków
    • Zapewnienie wsparcia użytkownikom w procesie identyfikacji sytuacji nadzwyczajnych i komunikacji zgodnie z przyjętymi przez firmy trzecie sposobami zgłaszania takich sytuacji do wsparcia zewnętrznego w celu rozwiązania problemów
    • Zapewnienie wsparcia procesów dot. zapewnienia bezpieczeństwa danych i procesów
    • Współtworzenie wizji rozwoju Hurtowni Danych oraz systemów Business Intelligence

    Wymagania:

    • Dobra znajomość technologii SAS Institute
    • Dobra znajomość systemów operacyjnych klasy Unix/Linux
    • Znajomość języka programowania BASH lub SH
    • Znajomość podstaw zagadnień sprzętowych
    • Znajomość podstaw zagadnień sieciowych
    • Mile widziana znajomość platformy Oracle Exadata
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

    Oferujemy:

    • Współpraca w oparciu o B2B
    • Atrakcyjne stawki
    • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych

    www.hays.pl