Oferta pracy

Administrator IT

NATEK POLAND

Twarda 18

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • Microsoft SQL Server

  • J2EE

  • Fix packs

  • Web Servers

  • DB2

O projekcie

Dołącz do zespołu NATEK Poland i wesprzyj projekty z sektora bankowego. Obecnie poszukujemy osób chcących poszerzać swoją wiedzę z zakresu technologii IBM WAS/BPM.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie serwerów aplikacyjnych WAS/BPM

  • Automatyzacja procesów i prac administratorskich

  • Optymalizacja konfiguracji serwerów

  • Analizowanie i rozwiązywanie błędów

  • Wdrażanie zmian na środowiska testowe i produkcyjne oraz utrzymanie i monitoring dostępności i wydajności środowisk

Nasze wymagania

• Min. 3 lata doświadczenia w administrowaniu serwerami

• Doświadczenie:

- z bazą DB2, Oracle, Microsoft SQL Server

- we wdrażaniu aplikacji (J2EE)

- w podnoszeniu wersji środowiska serwerowego i instalacji Fix packs

- w przygotowywaniu skryptów

- z narzędziami służącymi do monitoringu i optymalizacji

- w instalacji, konfiguracji i administrowaniu Web Server’ami

Mile widziane

  • Doświadczenie w środowisku bankowości korporacyjnej

  • Umiejętność administrowania serwerami IBM WAS/BPM.

To oferujemy

  • Rozwój Twojej kariery zawodowej poprzez dopasowanie umiejętności i planów do odpowiednich projektów

  • Praca w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Bezpłatny dostęp do platformy e-learnignowej UDEMY

  • Dla kontraktorów - uprawnienie do 23 dodatkowych dni jako ekwiwalent urlopu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Opierając się na wspólnych wartościach naszej firmy - odpowiedzialności, wiedzy i partnerstwie - misją NATEK jest dostarczanie wysokiej jakości usług outsourcingowych i konsultingowych IT w regionie Europy Środkowo- Wschodniej. Od 2004 roku nasi pracownicy uczestniczą w projektach dla naszych partnerów z całego świata w najważniejszych branżach, w tym w finansach i ubezpieczeniach, telekomunikacji, infrastrukturze IT. NATEK posiada biura w Polsce, Bułgarii, Czechach i na Słowacji, a dzięki zespołowi ponad 500 ekspertów, w tym kierowników projektów, programistów i administratorów, jesteśmy w stanie skutecznie wspierać naszych partnerów.

Przewiń do profilu firmy