Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator ICT / Linux

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijającym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

    Administrator-ICT / Linux

    Miejsce pracy: Warszawa
    Interesuje Cię Cloud i cały obszar ICT?

    Chcesz brać udział w projektach, opartych o najnowsze technologie i mierzyć się z różnorodnymi wyzwaniami?

    Dołącz do nas!

    Gwarantujemy pracę w zespole z poczuciem humoru, nakierowanym na podejmowanie wyzwań.

    Zakres obowiązków:

    • utrzymanie infrastruktury - sprzęt oraz oprogramowanie - proaktywny monitoring/reagowanie na awarię,
    • uczestniczenie w nowych projektach (wdrażanie nowych rozwiązań) oraz rozbudowach istniejącej infrastruktury,
    • projektowanie środowisk/rozwiązań zgodnie z dostarczonymi wymaganiami,
    • pomoc klientom w utrzymaniu środowisk,
    • pomoc klientom w projektowaniu środowisk zgodnie z wymaganiami,
    • analizowanie dostarczonych wymagań oraz optymalizowanie wypracowanej architektury,
    • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji stworzonej w ramach projektów,
    • wprowadzenie standardów konfiguracyjnych oraz mechanizmów nadzoru nad właściwą ich implementacją,
    • śledzenie trendów technologicznych i weryfikacja możliwości ich zastosowania w organizacji.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość systemów Linux (Ubuntu/Centos),
    • znajomość  technologii/rozwiązań:  apache, tomcat, jboss, samba,
    • znajomość baz danych: mysql/mariadb/postgresql,
    • znajomość konteneryzacji: docker/kubernates,
    • znajomość rozwiązań proxy np. HAProxy,
    • znajomość rozwiązań monitoringu np. Zabbix/Nagios,
    • podstawowa znajomość rozwiązań sieciowych (przełączniki/routery - Force10/DELL/Cisco),
    • podstawowa znajomość przełączników SAN Brocade,
    • podstawowa znajomość systemów Windows Server,
    • znajomość sprzętu serwerowego firmy Dell/EMC.

    Super, jeżeli znasz:

    • rozwiązania Gluster/Ceph,
    • rozwiązania CI/DI: Jenkins/Ansible,
    • rozwiązania wirtualizacji: VMware/Hyper-V,
    • Vmware vCloud Director oraz NSX,
    • rozwiązania SDS/vSAN.

    Nasza oferta dla Ciebie:

    • umowa o pracę,
    • praca w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu oraz firm współpracujących),
    • kawa i herbata no limit,
    • częściowa możliwość pracy zdalnej,
    • digital workplace,
    • innowacyjne projekty.

    Dodatkowo:

    • system szkoleń i warsztatów pozwalający Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji,
    • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań teleinformatycznych w codziennej pracy.