Administrator in the Cloud Solutions Team

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby , która będzie zajmować się:

• Administrowaniem i utrzymaniem systemów i serwerów w infrastrukturach lokalnych i chmurowych (Azure, IBM Cloud, Google);

• Instalacją, konfiguracją i utrzymaniem serwerów fizycznych w DataCenter;

• Utrzymywaniem bezpieczeństwa, tworzeniem kopii zapasowych, zarządzaniem systemem antywirusowym i poprawkami bezpieczeństwa;

• Monitoringiem zarządzanej infrastruktury;

• Zarządzaniem incydentami i rozwiązywaniem problemów w obrębie zarządzanej infrastruktury;

• Współpracą z dostawcami, innymi zespołami i klientami wewnętrznymi w celu rozwiązywania problemów;

• Zwiększaniem wydajności i bezpieczeństwa systemów dzięki automatyzacji za pomocą skryptów i orkiestracji;

• Dostarczaniem i modyfikacją dokumentacji operacyjnej.

W pracy będziesz używał między innymi:

• Service Now,

• Jira,

• Confluence,

• Narzędzia CICD,

• Ansible,

• Terraform.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu systemami operacyjnymi Windows Server, RedHat Linux;

  • ogólna znajomość warstw TCP/IP i SAN-storage w zakresie umożliwiającym współpracę z innymi zespołami infrastrukturalnymi.

Mile widziane

  • znajomość VMware;

  • doświadczenie w konfiguracji linii produktów HPE Proliant oraz HPE Synergy (HPE OneView);

  • doświadczenie w zakresie technologii automatyzacji (Powershell, Ansible lub inne).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Praca w prężnie rozwijającym się zespole, z najnowocześniejszymi technologiami i sprzętem;

  • Możliwość rozwoju wśród ekspertów, m.in. w ibszarach IaC, chmurowym i Openshift;

  • Samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów;

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • platforma wellbeingowa

  • system kafateryjny

BNP Paribas Bank Polska S.A.

BNP Paribas to bank zmieniającego się świata i jeden z największych banków w Polsce. Oprócz szeregu produktów finansowych, oferujemy Ci także pracę. Obszar IT jest kluczowy w funkcjonowaniu naszego biznesu. Dlatego zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, by wspólnie osiągać sukcesy. Innowacyjne rozwiązania, aplikacje, współpraca z największymi graczami w branży i innowacyjnymi startupami. Dajemy Ci atrakcyjne benefity, bo zawsze Cię słuchamy. Nawet jak mówisz specjalnym kodem.

Przewiń do profilu firmy