Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Infrastruktury Cloud

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Warszawa
CS/ES/TO
Samsung Pay jest usługą która zamienia smartfon w portfel. Jest akceptowany na całym świecie - tam, gdzie możesz skorzystać z karty kredytowej, debetowej, podarunkowej, członkowskiej czy lojalnościowej.

Usługa Samsung Pay jest niezwykle łatwa w obsłudze – wystarczy jednym ruchem palca wyciągnąć wirtualną kartę i skorzystać z autoryzacji przy pomocy czytnika linii papilarnych. Jest usługą bezpieczną dzięki wielowarstwowej platformie bezpieczeństwa oraz mechanizmowi tokenizacji płatności.

W związku z globalną ekspansją Samsung Pay poszukujemy utalentowanych i zaangażowanych inżynierów chcących dołączyć do naszego rosnącego zespołu R&D w Krakowie na stanowisku Technical Operations Engineer.

Zadania

  • Zapewnienie wsparcia dla usługi Samsung Pay i jej dalszej ekspansji
  • Zapewnienie wsparcia partnerom usługi Samsung Pay
  • Monitorowanie i zarządzanie incydentami
  • Wsparcie wdrażania nowych wersji aplikacji Samsung Pay
  • Zapewnienie bezpieczeństwoa usługi Samsung Pay
  • Optymalizacja i utrzymanie bazy danych wykorzystywanej przez Samsung Pay
  • Współpraca z 1 i 3 linią wsparcia usługi Samsung Pay

Wymagania

  • Studia licencjackie lub magisterskie (Elektronika, Telekomunikacja lub Informatyka)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • Umiejętność współpracy i efektywnej komunikacji – stanowisko wymaga współpracy z inżynierami z 1 i 3 linii wsparcia
  • Wymagane umiejętności:
    • Zarządzenie serwerem bazującym na usłudze Cloud (AWS)
    • Bardzo dobra znajomość systemów Linux
    • Znajomość metodologii Continuous Integration, Continuous Deployment
    • Wdrożenia aplikacji JEE w środowisku AWS
    • Monitorowanie sieci (ELK, Nagios, Grafana)

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Administrowanie bazami danych (RDBMS / NoSQL)
  • Znajomość Couchbase
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa informacji
  • Znajomość rozwiązań do zarzązania konfiguracją w oparciu o Terraform, Ansible, SaltStack, Puppet
  • Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją
  • Znajomość systemów do zarządzania projektami (Jira, Confluence)
  • Znajomość Dynatrace

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.  Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

Patrz na miasto z 23 piętra.

Pracuj z nami

#WSAMSUNGU!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się