Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator infrastruktury IT i baz danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o.  jest podmiotem w pełni skoncentrowanym na działalności inwestycyjnej. W tej kategorii zapewniamy naszym Klientom najszerszy wybór produktów oraz najwyższą jakość usług świadczonych za pośrednictwem wyspecjalizowanej kadry. Prowadzimy działalność maklerską, wykorzystując ugruntowaną i popartą wieloletnim doświadczeniem znajomość rynku finansowego.

    Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: DIiT/05/18

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie w administracji częścią infrastruktury serwerowej (Windows, Linux)
    • Administracja bazami danych MSSQL (instalacja, konfiguracja, monitoring, strojenie)
    • Monitorowanie wydajności i dostępności wspieranych systemów i aplikacji
    • Wsparcie użytkowników – II linia wsparcia
    • Wsparcie w planowaniu i wdrażaniu zmian w architekturze systemów
    • Diagnozowanie pojawiających się problemów i skuteczne oraz trwałe ich usuwanie
    • Tworzenie i utrzymywanie aktualnej dokumentacji (w tym procedur)

    Idealny kandydat powinien posiadać:

    • Doświadczenie w administracji serwerami Windows 2008/2012/2016 oraz usługami katalogowymi Active Directory
    • Min. 3 lata praktycznego doświadczenia zawodowego w obszarze baz danych MSSQL
    • Znajomość usług baz danych działających w środowiskach o wysokiej dostępności
    • Wysoką samodyscyplinę w kwestii utrzymania porządku miejsca pracy, sprzętu, systemów oraz prowadzonej dokumentacji
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w zakresie administrowania serwerami Blade
    • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem kopii zapasowych oraz archiwizacją danych
    • Doświadczenie w zakresie administrowania Serwerami Exchange 2003/2010
    • Znajomość systemu IBM AIX i/lub znajomość baz danych Informix
    • Certyfikaty potwierdzające umiejętności

    W zamian oferujemy:

    • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (po 3-miesięcznym okresie próbnym)
    • Konkurencyjne na rynku wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Pełną wyzwań pracę z dostępem do najnowszych technologii
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilne zatrudnienie
    • Pakiet medyczny
    • Doskonałą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, klikając przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać nr referencyjny DIiT/05/18. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Na zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w życiorysie dla potrzeb realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (podstawa prawna – art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., (Dz. U z 2002r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)."