Oferta pracy

Administrator Infrastruktury IT

IGLOTEXO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ADMINISTRATOR INFRASTRUKTURY IT
(PRACA ZDALNA)

Twoje zadania:

  • nadzór nad bezpieczeństwem oraz ciągłością działania infrastruktury informatycznej,
  • administrowanie środowiskiem i serwerami Windows 2012 - 2019,
  • administrowanie środowiskiem wirtualnym VMware,
  • administrowanie siecią IT (Extreme Networks, Fortinet),
  • administrowanie użytkownikami i uprawnieniami w systemach biznesowych i bazach danych,
  • administrowanie i nadzór nad macierzami dyskowymi,
  • administrowanie w domenie AD 2016,
  • instalację systemów operacyjnych oraz niezbędnego oprogramowania,
  • analizę i rozwiązywanie problemów sieciowych oraz systemowych.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz znajomość środowiska: Microsoft Windows Server 2012 - 2019, Active Directory, Terminal Services, GPO, DNS, VMware oraz Veeam Backup & Replication,
  • wykazujesz się znajomością zagadnień związanych z infrastrukturą sieciową oraz znajomością urządzeń sieciowych (mile widziane Extreme Networks, Fortinet),
  • posiadsza minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • masz wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe),
  • posiadasz prawo jazdy kat.B.

#STABILNAPRACA#IGLOTEX

Możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju
  • Świadczenia świąteczne
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Program MultiSport
  • Dofinansowanie do wczasów

Zainteresowała Cię oferta?  – APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę swoim znajomym!

Mamy więcej ciekawych ofert pracy:
https://www.iglotex.pl -> o Grupie -> Kariera -> Oferty Pracy
Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy