Oferta pracy

Administrator Infrastruktury IT

Soltex Sp. z o.o. CUW Sp. k.O firmie

Soltex Sp. z o.o. CUW Sp. k.

Kopanina 28/32

Poznań

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą spółek, która sukcesywnie powiększa zakres działalności. Działamy w wielu zróżnicowanych branżach, m. in. nieruchomości, hotelarskiej, gastronomicznej, e-commerce, deweloperskiej, handlu chemikaliami. Wśród naszych marek znajdziesz takie brandy jak Holiday Park & Resort, firmy grupy Everest Development, Chemia S.A. czy Space Holding.

Z związku z rozwojem struktur Centrum Usług Wspólnych Grupy, które świadczy usługi dla wszystkich spółek z Grupy Soltex, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na tym stanowisku:

  • Administracja serwerami (fizycznymi Windows Server oraz wirtualnymi MS Azure)
  • Administracja sieciami TCP/IP zbudowanymi w oparciu o rozwiązania firmy Mikrotik
  • Zarządzanie systemami do wykonywania kopii zapasowych (QNAP)
  • Opracowanie i aktualizacja dokumentacji
  • Nadzór nad prawidłowością działania infrastruktury IT
  • Prowadzenie inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania
  • Udział przy wdrażaniu i konfigurowaniu nowych usług

Od Ciebie oczekujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w strukturach Centrum Usług Wspólnych, będącym częścią holdingu skupiającego ok. 40 podmiotów
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku, w dobrej atmosferze i przyjaznym środowisku
  • Pracę w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji z dużym, bezpłatnym parkingiem (Poznań, ul. Kopanina 34)
  • Elastyczność względem godzin i formy pracy współpracy (zależnie od preferencji kandydata oferujemy umowę o pracę B2B lub)
  • Możliwość oraz przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, rabat w bistro w biurowcu)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy