Oferta pracy

Administrator Infrastruktury IT

ERLI.pl

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja serwerami i sieciami

  • Zarządzanie systemami do wykonywania kopii zapasowych

  • Opracowanie i aktualizacja dokumentacji

  • Nadzór nad prawidłowością działania infrastruktury IT, w tym stacji roboczych i wsparcie użytkowników

  • Prowadzenie inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania

  • Udział przy wdrażaniu i konfigurowaniu nowych usług

  • Utrzymanie systemów informatycznych w roli administratora

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows na poziomie administracji stacją roboczą

  • Doświadczenie w administracji systemów

  • Umiejętność wsparcia użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów z zakresu IT

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Umiejętność budowy i diagnozowania sieci

  • Chęć nauki i rozwoju

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • administrator IT

To oferujemy

  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce, wchodzącej w skład Grupy ponad 40 podmiotów działających w kilkunastu branżach

  • Realny wpływ na rozwój platformy Erli.pl -Twoje pomysły się dla nas liczą!

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, zniżki na posiłki)

  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe

  • Atrakcyjne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w Poznaniu (ul. Kopanina 34) z darmowym parkingiem

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki na posiłki

ERLI.pl

Jesteśmy ERLI.pl - nową platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii. Dowiedz się więcej na https://erli.pl/.

Przewiń do profilu firmy