Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Infrastruktury IT

EFFICIENT INSURANCE SOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

  • Rzemieślnicza 17/19
    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

EFFICIENT INSURANCE SOLUTIONS sp. z o.o.

Rzemieślnicza 17/19

Sopot

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze szkód majątkowych i komunikacyjnych. Zapewniamy opiekę Klientowi w czasie wystąpienia szkody na mieniu lub pojeździe, poprzez m.in. organizację napraw na najwyższym poziomie.

Główne zadania:

  • Administracja i utrzymanie środowiska serwerów fizycznych i wirtualnych (ok 30 szt.),
  • Administracja siecią lokalną i urządzeniami sieciowymi oraz  infrastrukturą sieciową,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem i dostępem do systemów,
  • Uczestnictwo w projektach i wdrożeniach w obszarze infrastruktury IT,
  • Zorientowanie na realizację postawionych celów, zarówno tych indywidualnych jak i zespołowych,
  • Doskonała współpraca w zespole przy realizacji zadań, jak również chętne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi członkami zespołu,
  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań problemów oraz optymalnych sposobów realizacji zadań,
  • Komunikowanie się w sposób otwarty i efektywny (nastawiony na realizację celu/zadania).

Doświadczenie zawodowe:

  • minimum 3 lata pracy w administracji MS Windows Server 2019,
  • minimum 3 lata pracy w administracji i utrzymaniu systemów Linux,
  • minimum 3 lata pracy w administrowaniu siecią.

Znajomość technologii:

  • Systemy MS Windows Server 2019 (AD, GPO, DNS, DHCP itp);
  • Systemy operacyjne Linux (preferowany CentOS 8);
  • Wirtualizacja: VMware;
  • MS Office 365;
  • Swithe Cisco, Dell;
  • Backupy;
  • Macierze;
  • Znajomość  technologii Platforma Avaya, System monitoringu Zabbix, Firewall (FortiGate), WAF (FortiWeb) będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane certyfikaty branżowe potwierdzające techniczne umiejętności z obszaru administracji systemów i/lub infrastruktury.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;
  • dowolną, najbardziej wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B);
  • elastyczny czas pracy;
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, pakiet sportowy),
  • pracę w ambitnym zespole zaangażowanych specjalistów.

Ogłoszenie archiwalne