Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Infrastruktury IT

Akademia Morska w Szczecinie

  • Wały Chrobrego 1-2, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wały Chrobrego 1-2

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • SQL

  • PowerShell

  • Hyper-V

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie serwerowej oraz sieciowej infrastruktur IT,

  • nadzór na siecią LAN,WLAN,SAN

  • zarządzanie urządzeniami brzegowymi UTM,

  • utrzymanie systemu monitoringu,

  • utrzymanie systemu backupu danych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu urządzeniami UTM,

  • doświadczenie w zarządzaniu Active Directory,

  • doświadczenie w zarządzaniu serwerami Microsoft,

  • doświadczenie w zarządzaniu VMware,

  • doświadczenie w zarządzaniu usługami NPS/Radius, VPN,

  • znajomość technologii Microsoft, Hyper-V, SQL, PowerShell,

  • preferowane wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows,

  • dobra znajomość technologii sieciowych LAN, WLAN i SAN oraz konfiguracji tych sieci,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stałą pracę oraz stabilność zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju osobistego,

  • pensja oraz rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych dla pracowników.

Informacje dodatkowe

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Jeżeli chcesz, możesz podać nam swoje oczekiwania finansowe.

Rodzaj pracy: Praca stała na umowę o pracę.

Rozpoczęcie pracy od wrzesień/październik 2021.